Z Frýdku-Místku až do srdce Valašska autobusovými linkami ČSAD Frýdek-Místek

Na základě proběhlých výběrových řízení na autobusové dopravce od 9.6.2019 zajišťuje ČSAD Frýdek-Místek a.s. příměstské autobusové linky v oblasti Frýdecko-Místecka.

12 optimalizovaných linek

Nová optimalizace linek přináší cestujícím především posílené spojení mezi Frýdkem-Místkem a Ostravou. Větší počet spojů je veden z Ostravy, přes Paskov, Sviadnov a Frýdek-Místek až na Morávku.

Díky lince č. 980 se pak cestující mohou přímým autobusovým spojem dopravit z Ostravy přes Frýdek-Místek, Frenštát pod Radhoštěm a Rožnov pod Radhoštěm až do Horní Bečvy ve Zlínském kraji.

Flotila nových vozidel v areálu ČSAD Frýdek-Místek a.s. ve Sviadnově

Nová vozidla a maximální komfort cestování

Nově pořízená flotila 26 vozidel IVECO Crossway LE City a 2 minibusů DEKSTRA Bus je samozřejmě nízkopodlažní – se snazším nástupem a výstupem cestujících na vozíku, maminek s kočárky, ale i seniorů.

Pozitivní změny pocítí cestující také při následném odbavování, které je díky akceptaci čipových karet ODIS, ale rovněž také bezkontaktních bankovních karet rychlejší.

O komfort cestujících při jízdě se stará celovozová klimatizace a přehledné informační LCD panely s aktuálními informace o průběhu jízdy.

Během své cesty pak mohou cestující využít bezplatného Wi-Fi připojení k internetu na svých chytrých zařízeních, která lze rovněž cestou díky dostupným USB portům nabíjet.

Sdílejte tento článekDěkujeme, že jste byl/a 424. čtenářem tohoto článku.

Komentáře k článku

ČTĚTE TAKÉ  #CestujSLáskou - Vaše valentýnky v našich autobusech až do konce února
shares