Rozšíření sítě frýdecko-místecké MHD do Dobré a Nošovic

Statutární město Frýdek-Místek rozšiřuje od 13.prosince 2015 síť městské hromadné dopravy, kterou zajišťuje dopravní společnost ČSAD Frýdek-Místek a.s., do dalších dvou mimoměstských lokalit. Nově budou moci MHD využívat obyvatelé a návštěvníci obcí Dobrá a Nošovice.

Linka č. 3 nabídne v pracovní dny ve směru Dobrá – Nošovice pět spojů (ranní, dopolední, odpolední a dva pozdně odpolední). Ve směru Nošovice – Frýdek-Místek – Baška bude zajištěno v pracovní dny sedm spojů (ranní, dopolední, tři odpolední, pozdně odpolední a podvečerní).

Linka č. 13 zajistí přepravu v pracovní dny a také o víkendech a svátcích. Ve směru z Nošovic na Frýdek-Místek nabídne jeden brzký ranní spoj a v opačném směru odpolední a noční spoj.

Časy jednotlivých spojů budou uveřejněny v nově vydaných jízdních řádech MHD Frýdek-Místek s platností od 13. 12. 2015.

Městská doprava ve Frýdku-Místku zajišťovaná dopravcem ČSAD Frýdek-Místek a.s.je unikátním, v České republice ojedinělým projektem tzv. „MHD zdarma“, který magistrát města spustil v březnu roku 2011. Každý zájemce (nikoli pouze místní obyvatel), který se prokáže bezdlužností vůči městu si může vyřídit personalizovanou čipovou kartu a poté za 1 Kč zakoupit roční časový kupon opravňující k využívání bezplatné MHD.

Sdílejte tento článekDěkujeme, že jste byl/a 197. čtenářem tohoto článku.

Komentáře k článku

ČTĚTE TAKÉ  Cestovní kancelář JadranLevne.cz letos slaví 25 let na trhu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

shares