Radegast den – 45. výročí nošovického pivovaru Radegast

Již tento pátek od 11 hodin proběhne jedna z největších regionálních akcí – Radegast den k příležitosti 45. výročí založení nošovického pivovaru Radegast.

Stejně jako minulý rok, i letos největší regionální pivovar láká na den plný zábavy a dobré muziky. Návštěvníkům zahrají skupiny Wohnout, Arakain s Lucií Bílou nebo Chinaski. O hudební třešničku na závěr se postarají legendární rockmetaloví Škwoři.

Krom nabitého hudebního programu se dále můžete těšit na školu čepování se sládky či Radegast Adrenalin Park. K příležitosti 45. výročí bude připravena také speciální výstava o historii pivovaru.

Na čepu nebudou chybět čtyři druhy piv včetně oblíbené Ryze hořké 12 a Nefiltru. V loňském roce se na akci vyčepovalo celkem 52 000 těchto piv.

Na tuto akci vypravujeme z ČSAD Frýdek-Místek a.s. speciální spoje, které návštěvníky dovezou z Frýdku-Místku do Nošovic a zpět.

Radegast den jízdní řádVstup na akci je volný, čeká se tedy enormní zájem návštěvníků, kteří do počtu předčí návtěvnost minulého ročníku 20 000 návštěvníků.

Více informací na oficiálních stránkách akce http://www.radegast.cz/radegast-den-2015/

Sdílejte tento článekDěkujeme, že jste byl/a 671. čtenářem tohoto článku.

Komentáře k článku

ČTĚTE TAKÉ  Havířovské slavnosti 2015 - Havířovem otřese legendární Hammerfall

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

shares