Proběhl 6. ročník Dne otevřených dveří servisu Truck&Bus ve Frýdku-Místku

Již tradičně se v areálu Truck&Bus servisu společnosti ČSAD Frýdek Místek a.s. konala akce pro nové i stávající zákazníky provozující nákladní dopravu. Letošní 6. ročník Dne otevřených dveří se konal v sobotu, 13.5.2017 a zúčastnilo se jej 12 firem z řad našich zákazníků.

Účastníci akce využili myčku nákladních vozidel a vysokotlaké mytí WAP, a poté měli možnost nechat na stanici STK zkontrolovat brzdy, vůle v nápravách a seřídit světlomety. Pracovníci Truck&Bus servisu vyčetli závady z řídících jednotek vozidel a namazali točny tahačů. Všechny tyto služby byly účastníkům poskytnuty zdarma. Návštěvníci si rovněž mohli prohlédnout prostory servisu a blíže se seznámit s našimi nabízenými službami.

Hlavním partnerem akce byla tradičně firma GoodYear Tires Czech s.r.o. zastoupená panem Pavlem Jančíkem, který zákazníkům prezentoval část z portfolia nákladních pneumatik koncernu GoodYear. Dalším významným partnerem byla firma TestCar s.r.o. provozující v areálu ČSAD Frýdek-Místek a.s. stanici STK. Společnosti Adip s.r.o. a dodavatel náhradních dílů Eduard Oslejšek připravili prezentaci náhradních dílů a příslušenství pro nákladní vozidla a autobusy.

Pro všechny, které neodradilo chladnější počasí, připravili technici servisu příjemné posezení s občerstvením. Zákazníci si tak mohli v zátiší s krásně vyšperkovaným tahačem VOLVO a prezentacemi partnerů vychutnat kávu, koláče, chlebíčky, nebo výborné maso z grilu. S techniky a mechaniky servisu prodiskutovali zjištěné závady a navázali kontakty s kolegy i konkurencí. K dispozici byl také tahač VOLVO z flotily nákladní dopravy 3CSAD, se kterým byla možnost se projet, nebo třeba vyfotit.

Z 58 pozvaných zákazníků se dne otevřených dveří zúčastnilo 12 firem s 22 vozidly. Práce tedy bylo vskutku hodně, ale díky výborné organizaci techniků i mechaniků se vše podařilo zvládnout.

Dopravní skupina 3CSAD děkuje všem partnerům za projevenou přízeň a realizačnímu týmu pracovníků za organizaci.

Sdílejte tento článekDěkujeme, že jste byl/a 41. čtenářem tohoto článku.

Komentáře k článku

shares