Podporujeme humanitární organizaci ADRA

Dopravní skupina 3ČSAD prohlubuje dlouholetou spolupráci s humanitární organizací ADRA. Kromě letákového servisu, díky kterému ADRA komunikuje své náborové kampaně v autobusech 3CSAD, budou v rámci spolupráce využity reklamní polepy na autobusech 3CSAD v Havířově a Frýdku-Místku.

„Naše dopravní skupina s humanitární organizací ADRA spolupracuje již řadu let. Podílíme se především na humanitárních projektech jakými jsou například sbírky zdravotnického materiálu z vyřazených autolékárniček a rovněž spolupracujeme v oblasti komunikace a propagace náborových kampaní dobrovolníků ADRA.
Již v minulém roce jste mohli zahlédnout letáky, hledající dobrovolníky pro ADRU v našich autobusech v Havířově, Orlové a Frýdku-Místku.
Touto navazující spoluprací rozšiřujeme propagaci pro ADRU o polepy na našich autobusech.
Vzhledem k našemu důrazu na ochranu životního prostředí, využíváním především CNG a dalších alternativních pohonů, je spolupráce s neziskovými a humanitárními organizacemi v regionu doplněním naší mise společensky odpovědného dopravce,” uvedl generální ředitel skupiny 3CSAD, Tomáš Vavřík.

Celkově bude polepeno 6 autobusů, které s ADRA polepy na linky v Havířově a Frýdku-Místku vyjedou začátkem března. Ve dvou desítkách autobusů městské hromadné dopravy rovněž celý rok poběží letákové kampaně s náborem dobrovolníků pro ADRU.

Díky této rozsáhlé spolupráci se skupina 3CSAD stává hlavním partnerem humanitární organizace ADRA pro náborové kampaně dobrovolníků.

„Dlouhodobě nás oslovují další a další organizace, že by uvítaly ke svým klientům dobrovolníky. Díky této spolupráci se zpráva o tom, že dobrovolníci jsou u nás vítáni, dostane k dalším lidem,“ řekla Hana Čadová, vedoucí Adra Havířov.

Beseda na téma dobrovolnictví byla loni v únoru realizována i pro zaměstnance ČSAD Frýdek-Místek, kteří se blíže seznámili s činnostmi dobrovolnického centra a jeho programy a hovořili o tom, kdo se může stát dobrovolníkem.

Kromě projektů na nábor dobrovolníků podporujeme ADRU i v dalších humanitárních projektech. Loni jsme se zapojili do sbírky vyřazených autolékarniček, které byly následně použity při ošetřování zraněných civilistů během ozbrojeného konfliktu na Ukrajině.

V roce 2017 jsme také mediálně podpořili projekt 100 pro ADRU, jehož výtěžek byl věnován na podporu dobrovolníků v domovech seniorů.

ČTĚTE TAKÉ  Vánoční autobus v ulicích Frýdku-Místku

Sdílejte tento článekDěkujeme, že jste byl/a 54. čtenářem tohoto článku.

Komentáře k článku

shares