Podpořili jsme nadační fond Teplo na dlani v Havířově

ČSAD Havířov a.s. díky úzké spolupráci s městem Havířov finančně podpořila nadační fond Teplo na dlani. Finanční prostředky budou použity především na podporu dětí a studentů z Havířova a blízkého okolí.

V roce 2020 fond realizuje projekt „Podpora talentů středoškolského věku.“
Tento projekt je určen na podporu studentů středních škol, kteří aktivně vyhledávají možnosti vzdělávání mimo školu, kterou pravidelně navštěvují. Příspěvek bude určen na jízdné či vstupné na semináře.

Druhý projekt s názvem „Rozvíjíme dětem talenty“ má za cíl podporovat volnočasové aktivity dětí. Rodiče nebo pěstouni mohou požádat o příspěvek pro dítě až do výše 1 000,- Kč za pololetí na úhradu poplatku za kurz nebo kroužek, který dítě se zájmem a pravidelně navštěvuje. Může se jednat o výuku hry na hudební nástroj, výtvarnou výchovu, sport apod.

O fondu

Nadační fond TEPLO NA DLANI vznikl 3. 10. 2017 a jeho posláním je dosahování veřejně prospěšných cílů zejména v oblasti sociální, kulturní, vědecké, vzdělávací, sportovní, ekologické a humanitní, a to na území města Havířova a přilehlém mikroregionu.

Více informací na webových stránkách fondu www.teplonadlani.cz

Sdílejte tento článekDěkujeme, že jste byl/a 109. čtenářem tohoto článku.

Komentáře k článku

ČTĚTE TAKÉ  3CSAD představila v Hranicích první 100% elektro MHD v Evropě
shares