Osmý roční dne otevřených dveří servisu Truck & Bus ve Frýdku-Místku

V sobotu 25.5.2019 se za podpory partnerů GoodYear Tires Czech s.r.o., TestCar s.r.o. a Adip s.r.o. konal tradiční, již 8. ročník Dne otevřených dveří servisu ČSAD Frýdek Místek.

Akce byla již tradičně určena nejen pro stávající zákazníky servisu, ale také pro širokou veřejnost, která měla zájem nahlédnout do technického zázemí 3ČSAD. Návštěvníci měli možnost se seznámit s nabídkou služeb servisu a pneuservisu a v přátelské atmosféře podebatovat nejen zástupci naší dopravní skupiny, GoodYearu a Adipu, ale také s ostatními účastníky o pracovních i soukromých záležitostech.

V rámci akce bylo rovněž možné zdarma využít některých služeb servisu – mytí vozidel vysokotlakým čističem WAP, kontrolu podvozků a světel na lince STK, vyčtení závad řídících jednotek vozidel multibrandovou diagnostikou Jaltest, kontrolu brzd na válcové zkušebně a seřízení světlometů regloskopem.

Návštěvníci mohli nahlédnout do prostor servisních dílen a svézt se s autobusem SOR a tahačem VOLVO, což provázelo nadšení především z řad těch nejmladších.

Pan Pavel Jančík, zástupce společnosti GoodYear Tires Czech s.r.o., společně s obchodním zástupcem 3ČSAD Ing. Lumírem Komendirem, prezentovali návštěvníkům nové řady pneumatik GoodYear FuelMax a část z portfolia nákladních pneumatik stejnojmenného koncernu. Pan Štěrba z firmy ADIP s.r.o. představil skupinu firem jichž je ADIP již dva roky součástí, a nabídl široké portfolio náhradních dílů na nákladní vozidla a autobusy.

Pro návštěvníky bylo připraveno příjemné posezení a pohoštění včetně grilovaných steaků, koláčů, chlebíčků a dobré kávy. Letos nám na akci vyšlo i pěkné počasí a tak nebylo nač si stěžovat.

Letošní akce se zúčastnilo více než 20 firem, využívajících standardně naše služby, a mnoho dalších, doufejme, budoucích zákazníků.

Všem našim partnerům děkujeme za přízeň a podporu. Poděkování rovněž náleží celému týmu 3ČSAD za přípravu a organizaci.

Sdílejte tento článekDěkujeme, že jste byl/a 194. čtenářem tohoto článku.

Komentáře k článku

ČTĚTE TAKÉ  Autobus Dětem stále dělá radost - naposledy školákům základní školy v Dobraticích
shares