Nové Magelysy druhé generace vozí dovolenkáře i sportovce

V červnu jsme na našem facebookovém profilu avizovali o přírůstcích do naší havířovské a karvinské flotily zájezdových autobusů – dvou nových autobusů IVECO Magelys druhé generace.

Vozidla, která k nám z Vysokého Mýta dorazila v čistě bílé barvě, putovala nejdříve do našeho lakovacího boxu, kde jsme je opatřili naším typickým zeleným lakovaným pruhem ve spodní části oplechování.

Celkový vizuál a výjimečnost nových Magelysů jsme následně zdůraznili originálním motivem panoramat významných evropských měst, který nazýváme Skyline. Na jejich vnějším oplechování tak nechybí evropské architektonické ikony jako například obří vyhlídkové kolo London Eye, Tower Bridge, či katedrála Notre-Dame v Paříži. Své místo v polepu má samozřejmě i stověžatá matka měst – Praha.

Veškeré úpravy jsme dokončili minulý týden v našich šenovských garážích, kde se oba autobusy poprvé ukázaly světu „v celé své parádě“.

Vozí dovolenkáře i hokejisty

Nejnovější zájezdové autobusy ve skupině 3CSAD posilují naši flotilu nepravidelné osobní dopravy, která mimo jiné zajišťuje také dopravu klientů naší cestovní kanceláře CK 3CSAD. Havířovský Magelys v současné době zajišťuje dopravu cestujících především do italského letoviska Lido Adriano.

Kromě dovolenkových destinací bude náš havířovský Magelys v nadcházející sezóně využívat také prvoligový hokejový klub AZ Havířov pro přepravu hokejistů, včetně svého A-týmu.

magelysy_budete_je_milovat

Budete je milovat

Dlouhé cesty našim cestujícím zpříjemní nadstandardní vybavení obou autobusů, které přispívá k vyššímu komfortu cestování. Obě vozidla nabízí ergonomické polstrování sedadel, více prostoru i pohodlí a lepší výhled díky panoramatické střeše. Nechybí ani celovozová klimatizace. Většina cestujících také jistě ocení wi-fi připojení k internetu, které je na palubě vozidel dostupné zdarma.

Jak se vytvářel polep

Finální podobu polepu jsme vybírali z několika návrhů. Nakonec byl vybrán vizuál Skyline. Jednoduše jsme vybrali architektonické budovy a ikony velkých evropských měst, jejichž siluety jsme vektorizovali – převedli do křivek. S grafikou ve křivkách si hravě poradily naše plotry, které siluety vyřezaly na černou folii.

ČTĚTE TAKÉ  Dopravní skupina 3CSAD ocenila své řidiče za 36 milionů kilometrů bez nehody

Pro jednodušší lepení byla celá grafika „naporcována“ na několik segmentů, které aranžéři postupně jeden po druhém lepili přímo na autobus.

IMG_20160726_114342

Napište nám dolů do komentářů, jak se vám autobusy líbí, nebo zda jste již s některým z Magelysů cestovali.

Sdílejte tento článekDěkujeme, že jste byl/a 530. čtenářem tohoto článku.

Komentáře k článku

shares