Nové autobusy Urbanway – cestou si můžete nabít i Váš smartphone

Koncem roku jsme na MHD linky v Havířově, Karviné i Frýdku-Místku zakoupili nové městské autobusy typu IVECO Urbanway CNG, které cestující potěší svou nadstandardní výbavou.

Prostornější a propracovanější interiéry, kvalitní klimatizace se vzduchovými výdechy a clonami u dveří, které umožňují zvýšit proudění vzduchu až o 50 % a vytváří tak příjemnější prostředí pro cestování – nejen to nabízí nové autobusy typu Urbanway. Velmi populární „vychytávkou“ jsou v madlech instalované USB doky, které umožňují nabíjet Váš mp3 přehrávač, chytrý telefon, či tablet přímo za jízdy.

5

 

Urbanway je nový nízkopodlažní městský autobus společnosti IVECO BUS navržený pro hromadnou dopravu v městských oblastech. Vyznačuje se vysokým standardem jak pohodlí cestujících a řidiče, tak kapacity a vnitřního rozvržení.

Urbanway po technické stránce

Nová zesílená konstrukce vozu Urbanway hostí příčně uložený motor Cursor 8 s pohonem na zemní plyn. Emise znečišťujících látek jsou u tohoto motoru podstatně nižší než je úroveň doporučená nejpřísnější normou Euro VI, zvláště pokud jde o jemné částice způsobující v městských lokacích respirační choroby. Také úroveň hluku a vibrace u všech provozních rychlostí jsou oproti dieselovým vozům podstatně nižší, což především v noci výrazně ocení řidič, cestující i obyvatelstvo.

Sdílejte tento článekDěkujeme, že jste byl/a 690. čtenářem tohoto článku.

Komentáře k článku

ČTĚTE TAKÉ  ČSAD Frýdek-Místek jezdí na Frýdlantsku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

shares