Katalog Jadran 2019 a slevy až 30%

Cestovní kancelář dopravní skupiny 3CSAD – CK JadranLevne.cz prodlužuje first minute slevy u nejžádanějších kapacit. I nadále tak u nás zakoupíte svou dovolenou na pobřeží chorvatského Jadranu se slevou ve výši až 30%

Ke koupi zájezdu a k získání maximálních slev za včasný nákup Vám stále stačí zaplatit zálohu jen 500 Kč za osobu (+ případné cestovní pojištění). Aktuální nabídka zájezdů je dostupná na webu naší cestovní kanceláře www.jadranlevne.cz

Svou dovolenou si můžete rovněž vybrat z nového katalogu Jadran 2019, který je k dispozici na pobočkách naší cestovní kanceláře v Ostravě, Havířově, Karviné a Frýdku-Místku.

Dárkové poukazy

Dovolenou u moře můžete za výhodných podmínek koupit svým blízkým jako dárek formou dárkového poukazu. Ke každému vystavenému dárkovému poukazu v hodnotě 1000 Kč dostáváte navíc bonus 100 Kč jako dárek od nás.

Portál jadranlevne.cz

Navštivte náš portál www.jadranlevne.cz a vyberte si z desítek zájezdů na Jadranu v žádaných destinacích jako je Makarská riviéra nebo například klidnější Gradac. Na webu rovněž naleznete nabídku našich poznávacích zájezdů s pěti procentní slevou při objednávce až do konce března 2019.

Sdílejte tento článekDěkujeme, že jste byl/a 215. čtenářem tohoto článku.

Komentáře k článku

ČTĚTE TAKÉ  CK JadranLevne.cz nabízí na veletrhu Dovolená a region akci 3+1 ZDARMA
shares