Jsme partnerem náboru dobrovolníků ADRA

Ve 3CSAD rádi podporujeme projekty, které mají společenský přínos. Jedním z takových je aktuální projekt neziskové organizace ADRA na nábor dobrovolníků, kteří budou působit jako společníci v domovech seniorů. 

Věříme, že letáky, které jsme umístili do našich autobusů v Havířově, Karviné a Orlové, osloví dostatek našich cestujících, kteří budou ochotni hodinu svého volného času týdně věnovat pomoci ostatním. Možná se někteří z nás v budoucnu ocitnou v situaci, kdy bychom podobnou službu také ocenili.

„Společným jmenovatelem klientů, kteří vyhledávají naše dobrovolníky je samota. Popovídat si s někým, zahrát si stolní hru, nebo jej jen vyslechnout se nám může zdát jako maličkost. Pro člověka na druhé straně se však tato maličkost může stát novým smyslem života.“

ADRA Koordinátor

adra_dobrovolnici_letak

Přemýšlíte o tom, že byste také rádi pomohli? Pak kontaktujte koordinátora ADRY ve svém městě. Kontakty naleznete na letáku výše.

Není to poprvé, co společensky prospěšnou neziskovou organizaci ADRA podporujeme. Loni jsme se zapojili do sbírky vyřazených autolékarniček, které byly následně použity při ošetřování zraněných civilistů během ozbrojeného konfliktu na Ukrajině.

V loňském roce jsme také mediálně podpořili projekt 100 pro ADRU, jehož výtěžek byl věnován právě na podporu dobrovolníků v domech seniorů.

Napište nám dolů do komentářů, zda již s dobrovolnictvím máte nějakou zkušenost nebo jen Váš názor, co si o podobných projektech myslíte Vy.

Sdílejte tento článekDěkujeme, že jste byl/a 156. čtenářem tohoto článku.

Komentáře k článku

One Comment

  • Oceňuji, že jako dopravce, který má možnost oslovit širokém spektrum lidí, upozorňujete na podobné projekty. Na informační školení ADRY se určitě zastavím, jen více podobných projektů. (y)

Comments are closed.

shares