Hranečník: Kam se obrátit se stížnostmi a připomínkami

Od 28. února 2016 došlo v souvislosti se zprovozněním dopravního terminálu Hranečník k významným změnám v provozu příměstských linek ze směrů od Havířova, Karviné a Orlové a městských linek ze směru od Radvanic a Bartovic. Velká část cestujících byla o změnách informována a vhodné spojení pro své cesty si našli, pro mnohé jsou ale změny v jízdních řádech nepříjemným překvapením.

Úvodem je potřeba znovu zdůraznit, že 3CSAD pouze zajišťuje přepravu osob, dle objednávky Moravskoslezského kraje a není tvůrcem jízdních řádů. Iniciátorem a přímým zadavatelem výstavby dopravního terminálu je statutární město Ostrava. Dopravní obslužnost terminálu Hranečník je zpracována společností Koordinátor ODIS s.r.o. (KODIS) na základě požadavku Statutárního města Ostravy. Výše uvedený projekt, včetně jízdních řádů, je zpracován společností KODIS a byl projednán a odsouhlasen objednatelem veřejné dopravy Moravskoslezským krajem.

Na koho se tedy obrátit pokud hledáte informace nebo chcete poslat připomínku?

Kde najdu informace k novým jízdním řádům?
  • Veškeré změny v jízdních řádech publikujeme na webu 3csad.cz
  • Aktuální jízdní řády POD Havířov naleznete zde. Aktuální jízdní řády POD Karviná naleznete zde.
  • Vyhledávač spojení naleznete na idos.cz
Mám připomínky k novým jízdním řádům, na koho se mohu obrátit?
Dopravní spoje a jízdní řády na základě požadavků Statutárního města Ostravy zpracovává společnost Koordinátor ODIS s.r.o. (KODIS)
Máte dotazy či připomínky k odbavování a placení?
Obraťte se s dotazem či připomínkou na naše přepravní kanceláře. Pokud Váš podnět nevyřeší, kontaktujte prostřednictvím centrálního formuláře pro podněty přímo vedení osobní dopravy 3CSAD. Každý jeden podnět bude zpracován a ze strany 3CSAD Vám bude zasláno vyjádření.
Máte připomínky k chování řidiče?
Chcete pochválit našeho řidiče, nebo se Vám naopak zdálo chování našeho řidiče nevhodné? Obraťte se prostřednictvím centrálního formuláře pro podněty přímo na vedení osobní dopravy 3CSAD. Každý jeden podnět bude zpracován a ze strany 3CSAD Vám bude zasláno vyjádření.

Sdílejte tento článekDěkujeme, že jste byl/a 1 130. čtenářem tohoto článku.

Komentáře k článku

ČTĚTE TAKÉ  Otevřeli jsme novou čekárnu na autobusovém nádraží v Havířově

2 Comments

Comments are closed.

shares