ČSAD Frýdek-Místek a.s. je partnerem charitativního závodu 100 pro Adru

V rámci dlouhodobé spolupráce dopravní skupiny 3CSAD s humanitární organizací ADRA jsme se zapojili do podpory projektu 100 pro Adru.

Jedná se o druhý ročník závodu ve štafetě dvojic na 100 kilometrů na in-line bruslích. Trasa vede okolo frýdecko-místecké přehrady Olešná, kterou závodníci objedou celkem 22x. Přihlášené dvojice mohou závodit celkem ve 3 věkových kategoriích. Minulého ročníku štafetového závodu se zúčastnilo celkem 57 dvojic, přičemž čas vítězné dvojice byl 3:30:22.

Akce má charitativní charakter, výtěžek ze startovného je věnován na projekt Dobrovolníci v domovech seniorů, v rámci něhož vybraní a proškolení dobrovolníci ADRY budou moci doprovodit seniory k lékaři, do obchodu, podpořit jejich možné kulturní zájmy návštěvou divadla, výstavy či kavárny, nebo jen tak procházkou v parku.

Projekt 100 pro Adru podporujeme mediální propagací v autobusech, na našich webech a dalších informačních kanálech. Věříme, že výtěžek z letošního ročníku závodu napomůže humanitární organizaci ADRA realizovat tento společensky potřebný projekt.

Nakonec přinášíme krátké video z minulého – prvního ročníku závodu.

Sdílejte tento článekDěkujeme, že jste byl/a 116. čtenářem tohoto článku.

Komentáře k článku

ČTĚTE TAKÉ  3CSAD představila v Hranicích první 100% elektro MHD v Evropě

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

shares