Autobusová linka na Lysou horu. Od května jezdíme 3x týdně.

Nová již 12. sezóna letní autobusové linky na Lysou horu bude zahájena prvním výjezdem v pondělí, 9. května. Dovolte nám, abychom vám v článku představili několik novinek, které letos budou linku na Lysou horu doprovázet.

Na základě jednání s CHKO Beskydy jsme se stali jediným dopravcem, který bude zajišťovat hromadnou dopravu turistů na vrchol Lysé hory. ČSAD Frýdek-Místek a.s. jako jediná dostala povolení až k pěti výjezdům v týdnu. Nově tak namísto původní středy a pátku rozšiřujeme linku také o pondělky. Úterý a středy je linka k dispozici pouze organizovaným skupinám nad 35 osob.

Povolení CHKO nám umožňuje výjezdy pondělí až pátek. Pravidelnou linku pro veřejnost však budeme provozovat v pondělky, středy a pátky s tím, že v úterky a čtvrtky budeme odbavovat pouze poptávky velkých skupin nad 35 cestujících,” poznamenal vedoucí osobní dopravy Vladimír Pavlásek.

Další novinkou, která cestující jistě potěší je nasazení nového typu nízkopodlažního autobusu Crossway, který poskytne ještě vyšší komfort při cestování.

V pátek na Lysou s průvodcem

Stejně jako minulou sezónu budou všechny páteční výjezdy s průvodcem Beskydského informačního centra, který cestujícím prozradí zajímavé informace o Lysé hoře již cestou autobusem. Na vrcholu pak zájemce provede poznávacím okruhem s výkladem.

Přijímáme rezervace

Jízdenky si cestující mohou rezervovat buďto telefonicky na čísle 558 432 515 nebo přímo v přepravní kanceláři ČSAD Frýdek-Místek a.s. na autobusovém nádraží. Více informací o lince lze najít na webu lysa.3csad.cz nebo na pobočkách Beskydského informačního centra ve Frýdku-Místku a Frýdlantě nad Ostravicí.

Pošlete nám svůj názor

Ve 3CSAD se neustále snažíme produkt linka Lysá hora vylepšovat a zkvalitňovat. Zlepšujeme také formu propagace. Nově spolupracujeme se špičkovým fotografem Radimem Kolibíkem, který nám poskytl dechberoucí záběry Beskyd z quadrokoptéry.

ČTĚTE TAKÉ  Autobusy 3CSAD se promění v umělecká pódia

Máte také nápad jak bychom mohli linku vylepšit? Pošlete nám jej mailem na marketing@3csad.cz nebo zde do komentářů pod článkem. Pokud je mezi čtenáři i někdo, kdo již s námi na Lysé autobusem byl, uvítáme Vaše dojmy. Děkujeme.

 

Sdílejte tento článekDěkujeme, že jste byl/a 6 273. čtenářem tohoto článku.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

shares