Autobusová linka na Lysou horu hlásí vyprodáno

ČSAD Frýdek-Místek a.s. zaznamenává rekordní zájem cestujících o přímou autobusovou linku na Lysou horu, kterou od května do září provozuje již 11. sezónu.

Přepravní kancelář ve Frýdku-Místku aktuálně zastavila prodej jízdenek pro naplnění maximální kapacity autobusu ve všech výjezdech až do konce sezóny.

Důvodem meziročně zvýšeného zájmu o tuto výjimečnou autobusovou linku je propagace, kterou jsme letos  ve spolupráci s Beskydským informačním centrem rozšířili o největší turistický portál v ČR kudyznudy.cz a o regionální informační portály beskydyportal.cz či visitfm.cz.

Zvýšený zájem je také zapříčiněn pátečními komentovanými výjezdy s průvodcem, které pro cestující již druhým rokem organizujeme, opět ve spolupráci s Beskydským informačním centrem.

V minulém roce byla kapacita celkem 41 výjezdů naplněna z 93%, přičemž linka na vrchol Lysé hory dopravila celkem 3461 cestujících. Dlouhodobě vyprodané termíny výjezdů v této sezóně naznačují fakt, že autobusového linka na Lysou letos dosáhla svého maximálního potenciálu.

Sdílejte tento článekDěkujeme, že jste byl/a 497. čtenářem tohoto článku.

Komentáře k článku

ČTĚTE TAKÉ  ČSAD Frýdek-Místek a.s. je partnerem charitativního závodu 100 pro Adru

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

shares