Úterý, Leden 22


Pojeďte s námi nasát vánoční atmosféru evropských metropolí

Období adventu se v mnoha městech nese ve znamení vánočních trhů, které náměstí a přilehlé uličky provoní vůní vánočních perníků a horkého punče. V naší cestovní kanceláři CK3CSAD jsme se zaměřili na ta nejzajímavější místa, která bychom vám v čase adventu chtěli ukázat.

Zažijte výjimečnou vánoční atmosféru Krakowa, Budapešti či Wroclawi. Stačí si vybrat jeden z námi nabízených jednodenních zájezdů v termínu, který Vám vyhovuje.

Krom vánoční atmosféry a trhů na vás v každém městě čeká zajímavý poznávací program, který jsme si pro vás připravili. Záleží jen na vás, zda dáte přednost návštěvě královského hradu Wawel v Krakově, prohlídce Královského paláce v Budapešti či neopakovatelné vánoční atmosféře ve Wroclawi.

Ať si vyberete cokoliv, vězte, že na vás dýchne vánoční atmosféra, která vás naplní odpočinkem a pohodou.

Tam i zpět vás pohodlně zavezeme klimatizovaným autobusem, takže si můžete vychutnat vánoční punč či grog. Naši kompletní nabídku adventních zájezdů a termínů najdete na webu CK3CSAD, kde si také vybraný zájezd můžete rovnou rezervovat.

Namátkou pro vás vybíráme…

Rádi byste si zájezd rezervovali osobně či získali více informací? Naši pracovníci na vás čekají na pobočkách naší cestovní kanceláře v Havířově, Karviné, Orlové a Frýdku-Místku.

$_32

Sdílejte tento článekDěkujeme, že jste byl/a 125. čtenářem tohoto článku.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

shares