Úterý, Leden 22


Nově zavádíme reklamní spoty na LCD panelech v autobusech

Asi padesátka našich autobusů disponuje širokoúhlými LCD panely, které umožňují interaktivní zobrazování informací přímo ve vozidle. Krom zobrazování aktuálních informací o jízdě (trasa, příští zastávka, čas), umožňují panely ve své pravé části také promítání smyček s reklamními spoty. Právě této možnosti jsme se rozhodli využít pro lepší informovanost našich cestujících.

V těchto dnech tak do panelem vybavených autobusů nahráváme spoty, které vám blíže představí nás jako dopravce, připomenou vám weby, na kterých naleznete provozní informace o našich dopravách, nebo vám například připomenou nutnost výměny čipových karet ČSAD za ODISku.

Videospoty budou samozřejmě přehrávány bez zvuku tak, aby nebyla dotčena kvalita cestování. Věříme, že se jedná o zajímavý formát zobrazování informací, který atraktivní formou přispěje k lepší informovanosti našich cestujících o nás, našich novinkách a akcích.

Cestujete v autobusech s nainstalovanými panely? Napište nám do komentářů pod tímto článkem, jak na vás spoty působí nebo jaké informace byste na LCD panelech uvítali.

Sdílejte tento článekDěkujeme, že jste byl/a 120. čtenářem tohoto článku.

Komentáře k článku

shares