Neděle, Červenec 22


Dvě Švédky budou vozit cestující v Havířově

[vc_row][vc_column][ult_sticky_section stick_behaviour=“stick_permanent“ sticky_width=“customwidth“ sticky_position=“bottom“ sticky_position_lr=“right“ sticky_custom_width=“500″][/ult_sticky_section][ultimate_fancytext fancytext_align=“left“ strings_textspeed=“35″ strings_backspeed=“0″ fancytext_tag=“h2″ fancytext_strings=“Dvě Švédky budou vozit cestující v Havířově“][vc_column_text]Havířovskou flotilu naší skupiny osvěží koncem roku 2 zbrusu nové autobusy Scania Citywide 12m s pohonem na zemní plyn. Jedná se o vůbec první autobusy švédského výrobce, které 3CSAD do své flotily pořizují. Jedno z vozidel bylo tento týden v rámci prezentace společnosti Scania vystaveno na veletrhu CzechBus, nyní oba autobusy čeká převoz do našich šenovských garáží a již brzy se objeví v havířovských provozech.

Řada autobusů Citywide dostala výjimečný vzhled vynikající v hustém meziměstském provozu dynamickými a sošnými liniemi a navýsost moderním designem. Stejně jako většina skandinávských vozidel se autobus vyznačuje lehkou ale pevnou karosérií a vysokou mírou bezpečnosti.

Obě dvanáctimetrová vozidla jsou částečně nízkopodlažní a našim havířovským cestujícím nabídnou 39 míst k sezení. Nechybí ani prostor pro cestujícího na invalidním vozíku či kočárek.

Scania deklaruje, že vše v autobuse Citywide je podřízeno především bezpečnosti, pohodlnosti a plynulosti jízdy. Výrobce například uvádí, že otevření dveří autobusu trvá pouhých 2,5 vteřin, což pomáhá maximalizovat plynulost nástupu a výstupu cestujících.

Vozidla jsou poháněna devítilitrovým motorem s pohonem na stlačený zemní plyn o výkonu 224 kW splňujícím evropské emisní normy EURO 6. Převodovky jsou pětistupňové nebo šestistupňové samočinné planetové ZF s integrovaným retardérem.

Věříme, že komfortnější cestování přinesou našim cestujícím rovněž propracované detaily jako například pohodlná anatomická sedadla s příjemným textilním potahem v personifikovaném designu 3CSAD či USB nabíjecí doky, pomocí kterých lze částečně dobít například smartphone za jízdy.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Sdílejte tento článekDěkujeme, že jste byl/a 1 001. čtenářem tohoto článku.

Komentáře k článku

shares