Úterý, Leden 22


5+1 TOP reklamních spotů na autobusovou dopravu

Možná si říkáte, že autobusová doprava je tak samozřejmá a běžná, že na autobusech vlastně není co propagovat. Proto jsme pro vás našli šest klipů evropských dopravců, kteří propagaci autobusové dopravy pojali trošku jinak.

Midttrafik – The Bus

Na poli propagace autobusové dopravy jasně vyniká dánský dopravce Midttrafik, který ve svém klipu The Bus prezentuje cestování autobusem jako luxusní záležitost. V klipu, který se blíží 2 milionům shlédnutí na Youtube umí prodat vše od pohodlných sedaček, přes tlačítko STOP až po „gigantický panorama výhled“.

Midttrafik – Passanger

Ve svém druhém klipu se Midttrafik nezaměřuje na autobus, ale naopak na samotného cestujícího. Běžného cestujícího líčí jako člověka, který je ve společnosti nadmíru úspěšný, a kterému jeho způsob života závidí „i ti podnikatelé, cestující ve svých luxusních automobilech“.

KARLSTADSBUSS

Pohodička, nesmělé mládí a životní seznámení, která můžete v autobuse zažít. Na to láká své cestující svým klipem švédský dopravce Karlstadsbuss.

ETS Cool Bus

Přestože ETS Cool Bus musíme dát mínus za nápad okopírovaný od dopravce Midttrafik, zpracování samotného klipu je originální a nápadité.

First Bus

Veselý přístup a důraz na ekologii a dlouhodobou udržitelnost hromadné dopravy. To se nám, jako zelenému dopravci samozřejmě líbí!

ExpressWay

„Like the car. Only better.“ Za tuto core message dopravce ExpressWay nemohl v naší šestici top autobusových klipů chybět. Krátký klip s rychlým spádem, dynamikou a důrazem na moderní technologie. Tedy vše, co definuje dopravce moderní doby.

Nezapomeňte nám dolů do komentářů napsat, pokud Vás některý z klipů zaujal a proč. Dovedli byste si představit podobné shoty v českém prostředí?

Sdílejte tento článekDěkujeme, že jste byl/a 38. čtenářem tohoto článku.

Komentáře k článku

shares